Noore juhi preemia sai AS Metaprint tegevjuht Martti Lemendik

Noore juhi preemia sai AS Metaprint tegevjuht Martti Lemendik

Täna, 5. jaanuaril 2015 kell 15.00 anti Solarise keskuse kohvikus Komeet üle järjekordne NOORE JUHI PREEMIA „AASTA NOOR JUHT“ MARTTI LEMENDIK-le, kes on AS Metaprint tegevjuht.

Martti on 38 aastane ja töötab Metaprindis 1998. aastast, viimased 7 aastat tegevjuhi ja juhatuse liikmena. Martti juhtimisel on firma arenenud Euroopa üheks juhtivaks aerosoolpakendite tootjaks. Igaaastaselt on investeeritud tehnoloogiasse ja töötajatesse, tänu millele on hoitud kõrge tootlikuse taset. Ettevõttes on 220 töötajat, 2013 aasta käive oli 40,6 miljonit eurot ja puhaskasum 5,1 miljonit eurot. Martti tegeleb aktiivselt spordiga ja tema peres kasvab 4 last.

Noore Juhi Preemiat annab välja Tallinna Direktorite klubi alates 2013. aastast.

Preemia kandidaadiks võib esitada kuni 40 aastast eesti päritolu tippjuhti, kes juhib edukalt Tallinnas või Harjumaal tegutsevat ettevõtet. Preemia on mitterahaline ja teenib eesmärki tunnustada noore juhi rolli ühiskonnas.

2013. aastal anti NOORE JUHI PREEMIA  AS-i Glamox HE juhatuse esimehele Meelis Peterson-le. Meelis töötab Glamox-is  1998. aastast ja on alates 2002.a  tippjuht. Tema juhtimise all on firma käive kasvanud 4 korda, kusjuures töötajate arv on kasvanud ainult 10%.

Tallinna Direktorite Klubi on asutatud 1990. aastal Tallinna ettevõtete juhtide poolt. Täna koondab klubi 77 tänast- või endist tippjuhti, kes juhivad valdavalt Tallinnas, või Harjumaal tegutsevaid ettevõtteid. Samas on mõnegi klubiliikme juhitee viinud ka Eestist väljapoole.

Pressiteatele on lisatud Preemia statuut ja pildid Preemia üleandmiselt.

 

 

Täiendav info:

Aare Paloots
president
Tallinna Direktorite Klubi
+3725019708
aare.paloots@gmail.com
www.direktoriteklubi.ee