Tallinna Direktorite Klubi „Aasta 2023 Noor Juht“ preemia pälvis Risto Mäeots

Tallinna Direktorite Klubi „Aasta 2023 Noor Juht“ preemia pälvis Risto Mäeots

1990. aasta lõpus asutatud eesti tippjuhte koondav Tallinna Direktorite Klubi andis „Aasta 2023 Noor Juht“ preemia Magnetic MRO AS juhatuse esimehele Risto Mäeotsale. Preemiaks on rändkarikas ning selle eesmärgiks on tunnustada noore juhi olulist rolli ühiskonnas.

Tallinna Direktorite Klubi teatel pälvis Risto Mäeots tunnustuse oma panuse eest eesti majandusse ja selle ekspordivõime kasvu .„Tegemist on silmapaistva tippjuhiga, kes on koostöös ettevõtte investoritega suutnud luua globaalses konkurentsis edukalt osaleva ettevõtte, mis töötab erinevatel mandritel üle kogu maailma, kuid mille juhtimine toimub seejuures Tallinnas asuvast kontorist. Lisaks on Mäeots aktiivne ühiskondlik panustaja, osaledes aktiivselt Eesti Lennundusklastri töös“, seisab teates.

Tallinna Direktorite Klubi annab noore juhi preemiat välja alates 2013. aastast ning see on mõeldud kuni 40 aastasele Eesti tippjuhile, kes juhib edukalt tegutsevat ettevõtet. Viimati pälvis selle preemia Nõo Lihatööstuse müügi ja turundusjuht, nõukogu esimees Simmo Kruustük.